Dhoma Gjumi
Paradhoma
Kuzhina
Frizere
Garnitura
Enteriere
Zyre
Tavolina
Vitrina
Mirsevine mobileria"RINIA"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMPANIA
SHĖRBIMET
Shfleto Katallogun

 

Mendoni se e keni vėshtirė ta mobiloni shtėpin tuaj ?
Sepse kolonat e konstrukcionit tė ndėrtimit pengojnė ? 
Ne kemi zgjidhje pėr ju !
Ekspertėt tanė do tė ju propozojnė zgjidhje optimale pėr ambientin tuaj.
sado qė ju duket e pamundshme.

Copyright © RINIA. 2010, All Rights Reseved

044 134 186, 044 219 507,
044 343 380

rinia.mobile@hotmail.com, info@rinia-mobile.com

 

Prodhonė tė gjitha llojet e mobiljeve, kuzhina, regalla, dhom tė fjetjes, viterina tė ndryshme, komoda tavolina si dhe kėndgarnitura, kanape, kolltuqe. Fabrika e mobilieve "RINIA" ofron tė gjitha llojete inventarit pėr lokale afariste, inerier pėr zyre.
I vetmi prodhues i kuzhinave tė plastikės nė Kosovė.
Potenciali kadrovik, paisjet, cilėsia janė garancė e suksesit.
Mobileria "RINIA" mendon pėr shijen tuaj.

 

 

Provoja 10 vjeēare, kualiteti dhe cilėsia e prodhimeve tona janė garancia jonė. Qėllimi ynė ėshtė qė tė kriojmė ambiente sa mė praktike pėr klientėt tanė.

Fillet e fabrikės "RINIA" janė tė hershme, nuk e pati tė lehtė avancimin, megjithat i mbijetoi tė gjitha sfidave me tė cilat u ballafaqua vite me radhė.

Sekreti i vazhdueshmėrise sė punės sonė ėshtė korrektėsia ndaj jush dhe cilėsia e lartė e artikujve qė prodhojmė.

Por, mbi tė gjitha si rezultat i suksesit tonė ėshtė teknologjia moderrne dhe stafi i punonjėsve tė kualifikuar.